NOWY ROK NOWE POSTANOWIENIA NOWE WYZWANIA

Jeśli postawiłaś/eś na więcej rekreacji ruchowej w roku 2017, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i cennikiem na stronce
do miłego zobaczenia :-)


W każdą środę zajęcia dla par :: 19:35 DIRTY BAILA

Panowie jeśli chcecie nauczyć się prowadzenia partnerki w tańcu, a Wy drogie Panie poruszać się swobodnie w rytm muzyki to zachęcamy gorąco do udziału w zajęciach

OPIS | Na naszym parkiecie proponujemy popularną bachatę, salsę, cumbię, tańce użytkowe jak disco fox, disco samba oraz tańce towarzyskie.
Tak naprawdę to Wy Uczestnicy decydujecie o tym co tańczymy i czego chcemy się nauczyć! Każda propozycja jest u nas mile widziana. Dobry tancerz zna wszystkie rodzaje tańca:-)aktualnie tańczymy bachatę.

prosimy o zapisy telefonicznie lub mailowo


Czas dla Ciebie... w każdą środę o 20:45!

z a p r a s z a m y
* koszt wg aktualnego cennika obowiązującego na wszystkie zajęcia grupowe dla kobiet

Witaj!

Czy codziennie obiecujesz sobie "dzisiaj będę ćwiczyć", a wieczorem, leżąc już w łóżku mówisz "dobra, jutro zaczynam"?
Jeśli nadal nie udało Ci się zebrać sił, aby rozpocząć upragniony trening, mogę Ci w tym pomóc. Doskonale rozumiem jak trudno, w zderzeniu z rzeczywistością praca-dom-opieka nad dziećmi, znaleźć czas dla siebie. Często rozpoczynamy nasz program ćwiczeń i po pewnym czasie obowiązki dnia codziennego zabierają nam energię potrzebną do treningu.
Pod moją opieką zachowasz równowagę psychofizyczną, a systematyczny trening stanie się dla Ciebie codziennością. Spełnisz swoje oczekiwania i nabierzesz pewności siebie. Sama zaczniesz motywować się do kolejnego treningu, który będziesz mogła połączyć z pracami domowymi.

Proponuję Ci wizyty domowe lub spotkania u mnie w klubie.
Pierwsza wizyta obejmuje 15 % zniżkę, a konsultacja przed wizytą jest darmowa.
Koszt 60 minutowego spotkania- w klubie 60 zł | wizyty domowe- 60 zł + koszty dojazdu
Koszt pakietu- 450 zł | 60 minutowe spotkania 2 razy w tygodniu- łacznie 8 wizyt w miesiącu | płatne z góry za miesiąc
Koszt pakietu- 210 zł | 60 minutowe spotkania 1 razy w tygodniu- łacznie 4 wizyty w miesiącu | płatne z góry za miesiąc

* Zapytaj o inne możliwości cenowe i spotkania w mini grupie (2-3 osoby) e-mail
studiomegi@gmail.com

* Autorski program ćwiczeń wzmacniających i ujędrniających, przeplatanych dla chętnych elementami z tańców latynoskich, które modelują ciało w kierunku "kobiecej figury". Indywidualny plan ćwiczeń oraz fachowa opieka, dająca poczucie bezpieczeństwa z trenerem Magdą Mądry i współpraca z dietetyczką mgr Karoliną Świecińską.

Już niedługo bardziej szczegółowa informacja o rodzajach treningu, sprzęcie oraz współpracy Magda-Ty-Karolina ;-)
Natomiast jeśli już teraz czujesz potrzebę i chcesz poznać więcej szczegółów, zadzwoń i umów się na pierwszą wizytę z darmową konsultacją.

Trzymaj się ciepło :-) Magda Mądry

TRWA CZAS PIĘKNYCH UROCZYSTOŚCI WESELNYCH …
Miłość jest jak chusta z najdelikatniejszego materiału, którą ciepły wiatr wprawia w taniec, a nawet najsilniejszy wicher jej nie rozerwie ... nasz pierwszy taniec weselny ...

[lekcja tańca z instruktorką- 60 zł/ godzina zegarowa od Pary]

[remix utworów- koszt 30 zł]>

[g r a t i s dla Panny Młodej | przy zakupie kolejnej 5 lekcji otrzymasz wejście pojedyncze na zajęcia grupowe dla kobiet]


Posiadacze kart ZGrana Rodzina są u nas mile widziani :-)

:: karnet 7 wejść w miesiącu za 70 zł (cena normalna 77 zł) na zajęcia grupowe taneczno-aerobikowe dla kobiet w każdym wieku plus wejście pojedyncze GRATIS na zajęcia "TIMBALA+ " (w trakcie trwania karnetu)

:: wejście jednorazowe dla pary na zajęcia DIRTY BAILA duo za 30 zł (normalna cena 35 zł) + wejście pojedyncze GRATIS na dowolnie wybrane zajęcia grupowe taneczno-aerobikowe dla kobiet (w trakcie trwania karnetu)