M uzyka E nergia G racja I nspiracjaca
Studio Rekreacji Ruchowej MEGI to elegancki klub tańca i aerobiku, w którym odprężysz umysł i pobudzisz ciało, a problemy dnia codziennego odsuniesz na bok...
Mini grupy, indywidualne podejście, bezpieczeństwo, odpowiednie warunki i przyjemny klimat.
Autorskie programy zajęć, innowacyjne pomysły oraz choreografie taneczne na każdą okazję. Dla Ciebie, dla Was... dla wszystkich.
Studio mieści się na Osiedlu Pomorskim 7i w Zielonej Górze.


Motto: "przez rekreację ruchową- taniec|aerobik- do zdrowia i urody"
'recreo'- odnowienie, ożywienie


INSTRUKTOR PROWADZĄCY- 15 lat doświadczenia zawodowego i 20 lat tańca sportowego
mgr Magda Mądry
EDUKACJA
Promotor i Instruktor rekreacji ruchowej TANIEC | FITNESS. Właściciel Studia Rekreacji Ruchowej. Kieronik działu Edukacji, Badań i Animacji Kultury oraz specjalista ds. edukacji tanecznej w Regionalnym Centrum Animacji Kultury. Trener, choroegraf, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem. Magister rekreacji ruchowej- absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sulechowie. Posiada klasę taneczną B nadaną przez Polskie Towarzystwo Taneczne. Tańczy od 5 roku życia. Uczestniczka wielu międzynarodowych i ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego oraz szkoleń z zakresu wszystkich form tańca i fitness. Już w wieku 8 lat zdobyła tytuł najlepszej pary województwa. Niestety po 15 latach z tańca turniejowego wykluczyła ją kontuzja kolana. Po przebytej rehabilitacji i 3 letniej przerwie, wróciła na parkiet jako trener z uprawnieniami instruktora rekreacji ruchowej- fitness nowoczesne formy gimnastyki. Ukończyła studia magisterskie i zdobyła tytuł magistra ze specjalnością- rekreacja ruchowa na AWF we Wrocławiu i tak zaczęła się jej praca zawodowa Instruktora. Magda posiada 10 letnie doświadczenie zawodowe z zakresu rekreacji ruchowej oraz umiejętności taneczne i choreograficzne zdobyte przez 20 lat tańca sportowego. Od 10 lat działa jako trener, instruktor, choreograf, nauczyciel, a od 6 lat prowadzi swoje Studio Rekreacji Ruchowej. Popularyzuje taniec w mediach jako gość wielu programów, opracowuje własne programy treningowe, realizuje i organizuje wiele projektów tanecznych oraz poprzez swoje działania mobilizuje społeczność lokalną do aktywności fizycznej.

MEDIA
Stały gość programu 'Sekrety Kobiety' i 'Kobieca strona świata' w Radiu Plus Zielona Góra, oprócz tego uczestniczka audycji radiowych w Radiu Eska i Radiu RMfmaxx. Autorka artykułów o tańcu m.in. w Gazecie Lubuskiej, gazecie Narzeczeni, Tygodniku Lubuskim.
PROJEKTY
Jest organizatorką i instruktorem prowadzącym maratony, warsztaty, lekcje instruktażowe, imprezy taneczne, m.in.: maratony winobraniowe, pokazy tańca Palmiarnia Zielona Góra, Focus Mall instruktaż i liczne imprezy swojego studia.
ROZWÓJ ZAWODOWY
Wiedzę o tańcu i innych formach ruchu poszerza po to, aby być wszechstronnym instruktorem i móc dzielić się swoją wiedzą z Uczestnikami. Uczyła się pod okiem najlepszych trenerów m.in.: tańce towarzyskie (samba, cha cha,paso doble, rumba, jive) Michał Malitowski, salsa Torres Group, Yanet Fuentes (jej inspiracją jest Yanet Fuentes jedna z najlepszych instruktorek kubańskich), samba no pe carnival w Abba Holder School, uczestniczyła także w pokazach samby carnival Studia Tańca i Aerobiku Bodylanguage. Uczestniczka szkoleń fitness m.in.: Reebok University, Elite Poland Fitness School, Choreoterapia, etc.
PARTNERZY
Współpracuje m.in.: z Radiem Plus Zielona Góra, z Lubuskim Centrum Artystycznym i Koncertowym, klubem muzycznym Xdemon, kinem CinemaCity Ladies Night, Akademią Piękna TREDICI, salonem kosmetycznym BellaDonna, gabinetem masażu SztukaMasażu.

Uwielbia dzielić się nabytą wiedzą i zarażać innych zdrowym stylem życia!


POLITYKA PRYWATNOŚCI /Polityka ochrony danych osobowych